Portfele RFID

Portfele RFID z blokadą antykradzieżową

Niemal każdy z nas posługuje się kartą płatniczą każdego dnia. Dużym ułatwieniem są tak zwane płatności zbliżeniowe, których możemy dokonać bez podania kodu PIN karty, do kwoty 50 zł. Niestety takie płatności poza wygodą mają swoje wady. Złodzieje opanowali metody kradzieży kwot do 50 zł z kart znajdujących się w portfelu. Wystarczą fale radiowe, z pomocą której zbliżeniowo pobiorą, a raczej ukradną pieniądze przypadkowych ludzi, którzy nawet się nie zorientują co się stało. Jeśli posiadasz kartę z płatnościami zbliżeniowymi, musisz wyposażyć się w portfel posiadający skuteczną blokadę RFID. Za pomocą tak prostego zabezpieczenia Twoje środki finansowe nie będą zagrożone. Portfele z RFID posiadają specjalne osłony na kartę płatniczą, które nie pozwalają falom radiowym skontaktować się z Twoją kartą, a to oznacza, że złodziej nie będzie miał szans ukraść pieniędzy z karty. Oferowane przez nas portfele posiadają wymagane zabezpieczenia, dzięki czemu użytkownik może być spokojny o tego typu uciążliwe kradzieże. 

Portfel męski z zabezpieczeniem RFID

Nie dajmy się oszukać w prosty sposób. Już teraz zacznijmy zapobiegać tego typu kradzieżom. Portfel męski z zabezpieczeniem RFID ze względu na swój niewielki rozmiar może być przechowywany w kieszeni od kurtki, płaszcza, a nawet spodni. Portfele RFID dostępne w ofercie sklepu Skorzany.com, producenta polskiej galanterii. Bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Takie właśnie są portfele antykradzieżowe RFID.

Portfel antykradzieżowy

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę portfeli antykradzieżowych w różnych fasonach i wzorach. Niewielkich rozmiarów portfel antykradzieżowy idealnie mieści się w kieszeni spodni czy płaszcza. Z uwagi na rozwój cyberprzestępczości warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie również dla naszych portfeli. Wszystkie karty płatnicze, karty kredytowe, banknoty czy bilon mogą być zabezpieczone. Postaw na męski portfel antykradzieżowy z wysokiej jakości skóry naturalnej. Wygoda noszenia z funkcjonalność, design i wysokiej jakości materiał to tylko niektóre z zalet naszych portfeli.


Wróć do: portfele męskie

Inne w tej kategorii: cienkie portfele męskiemałe portfele męskieduże portfele męskieportfele męskie na zamekportfele męskie na zatrzaskportfele banknotówkiportmonetki podkówkiportfele patriotyczneportmonetki męskiespinki na banknotyportfele męskie czarneportfele męskie brązoweportfele męskie granatoweszare portfele męskieportfele karbonoweportfele na kartyportfele sportoweportfele vintage

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium