Portfele RFID

Portfele damskie z zabezpieczeniem RFID

Płatności zbliżeniowe stały się pewnego rodzaju standardem. Karty płatnicze coraz częściej zastępują gotówkę. Jest to co prawda duża wygoda płatności, możemy w kilka chwil dokonać transakcji jednak zawsze istnieje ryzyko kradzieży danych z kart. Osoba, która chciałaby przechwycić nasz dane nie musi dopuszczać się kradzieży karty, bowiem przechwytywanie danych odbywa się poprzez tak zwany skimming. Chcąc ustrzec się przed tego typu kradzieżą najlepszym sposobem jest zakup portfela, który posiada zabezpieczenie RFID. Portfele damskie z ochroną RFID blokują odczyt karty dzięki czemu kradzież danych lub próba odczytu danych z naszej karty jest dla potencjalnego złodzieja po prostu niemożliwa. Portfel damski z zabezpieczeniem RFID umożliwia przechowywanie najważniejszych dla nas dokumentów, w tym kart płatniczych w sposób bezpieczny.

Portfele RFID damskie - dostępne modele

Antykradzieżowe portfele z zabezpieczeniem RFID dostępne są w wielu wariantach. W ofercie naszego sklepu posiadamy portfele z ochroną RFID damskie i męskie. Naszą ofertę portfeli w tej kategorii przygotowaliśmy w oparciu o najnowsze trendy modowe. Portfele dostępne są w szerokiej ofercie wzorów, kolorów, fasonów. Do wyboru portfele skórzane, portfele połyskujące, o gładkiej fakturze i wiele innych modeli, które dopasujesz do swojego stylu.


Wróć do:  portfele damskie

Sprawdź też inne portfele w tej kategorii: duże portfele damskie, portfele kopertówki damskie, portfele piórniki, portmonetki damskie, portfele premium damskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium