Portfele na karty

Portfele na karty męskie

Galanteria męska to nie tylko ozdoba. Portfele niosą za sobą także inne funkcje. Przede wszystkim możemy w nich przechowywać różnego rodzaju dokumenty, gotówkę czy nawet karty. Solidny portfel to taki, który gwarantuje nam bezpieczne przechowywanie tych wszystkich elementów. Portfele na karty męskie mogą okazać się niezbędne dla osób korzystających na co dzień z transakcji terminalowych. Jest to forma płatności, która polega na płaceniu kartą bankową. Specjalny portfel na karty z odpowiednią ilością przegródek może okazać się zatem niezbędny. Nasze akcesoria są wykonane ze skóry naturalnej. W ofercie znajdziesz również portfele na karty oparte na skórze ekologicznej. 

Wybierz portfel na karty z naszej oferty

Przeglądając naszą ofertę gwarantujemy Państwu szeroki wachlarz możliwości. Portfel na karty męski od Kochmańskiego można zakupić w wielu formatach. Różnorodna kolorystyka, rozmiary, zapięcia, a także design. Z pomocą naszego sklepu z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a nawet prezent dla kogoś bliskiego. Portfel męski na karty to opcja zapewniająca wysoki komfort oraz bezpieczeństwo. Nasze portfele mają wbudowane zabezpieczenia RFID, które chronią przed kradzieżami. Każdy portfel na karty powinien posiadać taki system. Zapewnia nam to bezpieczeństwo oraz komfort. Wybierz portfel, który spełnia Twoje oczekiwania i korzystaj z niego przez długie lata.


Przejdź do kategorii: cienkie portfele męskie, małe portfele męskie, duże portfele męskie, portfele męskie na zamek, portfele męskie na zatrzask, portfele banknotówki, portmonetki podkówki, portfele RFID, portfele patriotyczne, portmonetki męskie, spinki na banknoty, portfele karbonoweportfele na kartyportfele sportoweportfele vintageportfele niebieskie męskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium