Portfele patriotyczne

Męskie portfele patriotyczne to prawdziwa gratka dla każdego patrioty i Polaka. Szczególnie w tym szczególnym okresie, kiedy zbliża się dzień 11.11, a w roku 2018 będzie miał szczególny wydźwięk, z racji obchodów okrągłej 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bardzo cenimy sobie polskie pomysły, polskie marki i polskie produkty. Dlatego oferujemy wysokiej jakości skórzane, męskie portfele patriotyczne marki Kochmański, będące polskim produktem, a które kierowane są osobom, dla których narodowe wartości są najcenniejsze, każdego dnia. 

Portfele z orłem i flagą Polski

Nasza propozycja to elegancko wykonane portfele z wytłoczonym godłem Rzeczpospolitej Polskiej - czyli rozpoznawalnym na arenie międzynarodowej orłem w koronie. Druga propozycja to portfele podkreślające barwy narodowe czyli biel i czerwień znajdujące się na fladze. Ten narodowy akcent umieszczony w dyskretny sposób w rogu portfelu będzie również idealnym odzwierciedleniem patriotycznej postawy i zamiłowań. 


Wróć do: portfele męskie

Inne w tej kategorii: cienkie portfele męskiemałe portfele męskieduże portfele męskieportfele męskie na zamekportfele męskie na zatrzaskportfele banknotówkiportmonetki podkówkiportfele RFIDportmonetki męskiespinki na banknoty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium